مشاوره و سفارش

انواع یاس هلندی

یاس هلندی ( یاس هلندی با داشتن خصوصیات ویژه ای از قبیل قابلیت هرس پذیری بسیار مناسب، سرعت رشد بالا، امکان ساخت دیوار سبز، مقاومت در برابر ناملایمات جوی و بسیاری از دیگر موارد به گیاهی بسیار محبوب در بین طراحان فضای سبز تبدیل شده است. خرید یاس هلندی از تولید کننده همواره موجب می شود تا یاس هلندی با بهترین کیفیت به دست مشتریان محترم برسد.)

کاج نوئل

کاج نوئل ( کاج نوئل که به آن درخت کریسمس نیز می گویند گیاهی است که شرایط سخت زمستان را به راحتی می تواند پشت سر بگذارد. کاج نوئل هم اکنون در گونه های مختلفی با نام های نوئل سبز، نوئل کاستر، نوئل کونیکا، نوئل آبی و بسیاری از دیگر عناوین در حال تولید و تکثیر می باشد. مشاوران ما آماده ارائه لیست قیمت و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در خصوص خرید و فروش کاج نوئل می باشند. )

کاج مطبق

کاج مطبق ( کاج مطبق سالیان زیادی است که زینت بخش منازل و دفاتر اداری در کشور ما می باشد. به همین سبب در بازار گل و گیاهان زینتی خرید و فروش عمده کاج مطبق از رونق بسیار خوبی برخوردار است. مشتریان محترم با خرید مستقیم کاج مطبق از واحد های تولیدی و حذف واسطه ها از بازار می توانند این گیاه زینتی را با بهترین کیفیت و ارزانتر از قیمت بازار خریداری نمایند. )

خرید نهال کاج مطبق

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع گل زینتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
شمشاد طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
یاس هلندی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر فروش

۰۹۱۱۲۹۷۶۰۲۶

ایمیل

hassan.mofrad.r@gmail.com

درباره ما :

در راستای حمایت از تولید‌کنندگان و مشتریان گل و گیاهان زینتی، برآن شدیم تا با حذف واسطه ها از بازار، نزدیکترین راه ارتباطی بین مشتری و کشاورز باشیم. یقینا” همکاری با این مجموعه، یک پل ارتباطی مستقیم بین شما و تولید کننده بوده ، و قادر خواهید بود تا با کیفیت ترین گیاهان زینتی را زیر قیمت بازار تهیه نمائید. بدین سبب شرکت گل و گیاهان زینتی عباس مفرد ، به عنوان بزرگترین مرجع فروش گل و گیاهان زینتی به صورت عمده در خدمت شما عزیزان میباشد.

مدیرفروش

حسن عباس مفرد

Call Now Buttonتماس بگیرید