مناسب ترین قیمت فروش کاج لاوسون با کیفیت در تهران

کاج لاوسون یکی از انواع درختان کاج است که برای تزئین فضای سبز پارک ها و حیاط منازل و ویلا ها از آن استفاده می شود که ارتفاع آن نهایتا بین ۴ تا ۵ سانتی متر می باشد. قیمت کاج لاوسون با کیفیت را می توانید از طریق گلخانه های پرورش دهنده و سایت های اینترنتی بدانید.

مناسب ترین قیمت فروش کاج لاوسون با کیفیت در تهران

خرید و فروش کاج لاوسون در بازار های داخلی

خرید و فروش کاج لاوسون در بازار های داخلیکاشت کاج لاوسون  اکثرا در پارک های جنگلی و فضای سبز انجام می شود اما علاقه مندان به زیباسازی فضای سبز حیاط خانه و ویلای خود نیز از کاشت این کاج زیبا استقبال می کنند.

برای خرید کاج لاوسون می توانید به گلخانه هایی که تکثیر و کاشت این نوع درختچه ها را انجام می دهند مراجعه کنید که اکثرا در گلدان هایی در اندازه های مختلف کاج هایی در اندازه و ارتفاع مختلف موجود می باشد.

قیمت فروش کاج لاوسون بستگی به عواملی همچون اندازه کاج، گلدان استفاده شده هزینه های حمل و نقل و غیره متفاوت است.

اما اگر تصمیم به خرید این نوع کاج دارید می توانید بدون مراجعه ی حضوری و صرف وقت زیاد، خرید خود را از طریق سایت های اینترنتی که انواع کاج را در اندازه های مختلف به فروش می رسانند خرید کنید.

درخت کاج لاوسون هرس پذیری خوبی دارد که در شکل های مختلف هرس می شود که حتی می توانید به عنوان دیوار و حائل از آن استفاده کنید.

یکی دیگر از انواع شکل آن کاج لاوسون پیچ است که به خاطر ظاهر زیبای آن طرفداران زیادی دارد که علاوه بر باغچه و حیاط جلوی در منازل و ادارات در گلدان هایی نیز مشاهده می شود.

کاج لاوسون های با ارتفاع کم و در گلدان ها، قابل نگهداری در آپارتمان ها نیز هستند.

کاج لاوسون در چه مناطقی رشد نمی کند؟

کاج لاوسون یکی از درختانی است که هم در شرایط آب هوایی گرم و در هوای سرد تا ۱۵ درجه زیر صفر رشد می کند اما برای رشد خوب و بیشتر آن و جلو گیری از خشک شدن آن بهتر است در مکانی کاشته شود که حداقل روزی بین ۶ تا ۸ ساعت نور خورشید دریافت کند.

آبیاری کاج لاوسون باید به صورتی باشد که رطوبت خاک همیشه حفظ شود و در فصل بهار و تابستان به آبیاری آن دقت کنید و هفته ای یکبار آبیاری شود.

خاک مناسب برای کاشت درخت کاج لاوسون باید خاکی باشد که دارای زهکشی مناسبی باشد.

ریشه درخت کاج لاوسون نیز به خاطر قرار گرفتن در سطح خاک در برابر باد های تقریبا تند آسیب پذیر است و احتمال واژگونی و بیرون آمدن از خاک وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما