مرکز خرید و فروش کاج لاوسون با کیفیت در شمال

درخت کاج لاوسون، یک نوع درخت زینتی از خانواده کاج یا سرو می باشد. استفاده از این درخت همیشه سبز، در تزیین فضای سبز، پارک ها و حیاط ها بسیار رایج شده است و زیبایی بی نظیری به محیط می بخشد. مرکز خرید و فروش کاج لاوسون با کیفیت، در شمال انجام می گیرد و سالانه مقدار زیادی از این درخت زیبا به خارج از کشور نیز صادر می شود.

مرکز خرید و فروش کاج لاوسون با کیفیت در شمال

شرکت عرضه کننده بهترین کاج لاوسون

شرکت عرضه کننده بهترین کاج لاوسونامروزه شرکت های زیادی در سراسر کشور اقدام به تولید این درخت زیبا کرده اند. چون درختی می باشد که در تمام فصول سبز است و از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و پیوند و تکثیر آن هم به مراتب آسان است.

بهترین نوع از کاج لاوسون در شرکت های معتبر شمال کشور عرضه می شود و حتی به صورت آنلاین و غیر حضوری هم خرید کاج لاوسون امکان پذیر است.

قیمت کاج لاوسون در شمال کشور ارزان تر از سایر نقاط ایران می باشد و بدین دلیل همواره شرکت های شمالی در حال تکثیر و پرورش این درخت می باشند.

انواع کاج لاوسون و قیمت خرید آن در بازار

انواع کاج لاوسون و قیمت خرید آن در بازارکاج لاوسون در انواع مختلی وجود دارد و خوشبختانه در ایران، به خاطر شرایط آب و هوایی، همه نوع آن پرورش داده می شود.

این نوع کاج به خاطر داشتن شاخ و برگ متراکم خاصیت هرس پذیری بالایی دارد و به همین دلیل به آن کاج لاوسون پیچ یا مته ای نیز می گویند.

قیمت خرید آن به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد. سایز درخت اصلی ترین عامل می باشد. هر چه نهال کوچک تر باشد با قیمت ارزان تری فروخته می شود و بالعکس.

مرکز فروش کاج لاوسون با قیمت مناسب

مرکز فروش کاج لاوسون با قیمت مناسبمراکز زیادی در ایران وجود دارد که این گیاه طلایی و زیبا را به فروش می رساند. این فروشگاه ها با توجه به خرید عمده یا خرده، قیمت های مختلفی روی درختان خود می گذارند.

همان طور که گفتیم، سایز درخت با قیمت آن رابطه مستقیمی دارد. هر چه درخت بزرگ تر باشد بر قیمت آن افزوده می شود.

این مراکز به صورت آنلاین و 24 ساعته هم در حال فروش می باشند و قیمت آن ارزان تر از سایر فروشگاه ها نیز می باشد.

مناسب ترین خاک برای کاشت کاج لاوسون

مناسب ترین خاک برای کاشت کاج لاوسونمناسب ترین خاک برای کاشت کاج لاوسون، خاک نرم و مرطوب و ساحلی می باشد. این گیاه سرما و گرما را تحمل می کند. ریشه بسیار مقاومی دارد و حتی می تواند در مناطق سرد و کوهستانی رشد کند.

در تابش مستقیم و سایه نسبی رشد بهتری دارد و معمولا 5 سال طول می کشد تا یک درخت بزرگ سال شود.

آبیاری کاج لاوسون، یک بار در ماه و به صورت عمیق کفایت می کند و باعث رشد بهتر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما