مراکز تولید گیاه شمشاد سبز

گیاه شمشاد سبز به منظور استفاده در طراحی سبز در گلخانه های مختلفی مورد پرورش قرار می‌گیرد. مراکز تولید این گیاه شرایط خاصی را برای پرورش مطلوب آن ایجاد می نمایند.
گیاه شمشاد سبز به عنوان نوعی از گونه درختچه شمشاد در بازارهای انواع گل و گیاه به فروش می‌رسد.
طیف کاربردی این درخت سبز برای طراحی فضای سبز مناطق مختلف به چشم می‌خورد و پرورش آن در گلخانه ها با شرایط خاصی انجام می شود.
گیاه شمشاد سبز بسیار زیبا است و در برابر سرما و گرما مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد.
بیشترین کاربرد این گیاه در پرچین ها دیده می شود.

گیاه شمشاد سبز

نگهداری و مراقبت از گیاه شمشاد سبز

  • نور و گرما: این گیاه به مکانی آفتابی و نیمه سایه نیاز دارد و حداقل دمای قابل تحمل آن ۵ درجه سانتی گراد است.
  • رطوبت: این گیاه به ۵ تا ۷۰ درصد به رطوبت نیاز دارد.
  • کود: می توان برای پرورش مطلوب این گیاه به میزان ۵ گرم در لیتر هر دو هفته یکبار درفصل اردیبهشت تا شهریور از کود استفاده کرد.
  • آبیاری: آبیاری این گیاه باید به صورت منظم انجام شود. خاک گیاه بهتر است قبل از آبیاری مجدد مرطوب باشد.
  • خاک: خاک باغچه با کمی ماسه برای رشد و نمو شمشاد مناسب است. البته این گیاه در هر نوع خاک قابل رشد است ولی خاک های قلیایی را بیشتر ترجیح می دهد.

گیاه شمشاد سبز

بیماری ها و آفات شمشاد سبز

درختچه های شمشاد، درختچه های حساسی هستند.
بیماری ها و آفت های مختلف این نوع درختچه ها را تهدید می‌کند. شمشاد سبز در واقع به بیماری مخصوصاً سفیدک سطحی بسیار حساس است که به محض مشاهده شدن این بیماری سرشاخه های بیمار باید سریعاً جدا شود تا بیماری به دیگر شاخه های درخت سرایت نکند.

گیاه شمشاد سبز

فروش گیاه شمشاد سبز

طراحان سبز فضای سبز امروز برای طراحی و پرچین سازی مراکز مختلف از گیاهان و درختچه های همیشه سبز استفاده می‌کنند گیاه شمشاد سبز یکی از این گیاهان است که مورد توجه اکثر طراحان فضای سبز قرار می‌گیرد فروش گیاه شمشاد سبز همانند دیگر درختچه های تزئیناتی از طریق فروشگاه‌های مختلف انجام می‌شود شایان ذکر است که امروزه این درختچه های تزئینی با شرایط فوق العاده عالی از طریق سایت های اینترنتی به مشتریان ارائه داده می شوند در این مراکز انواع از این درختچه ها به نمایش گذاشته می شود و مشتریان می توانند طبق سلیقه خود نسبت به خرید عمده این درختچه های تزئیناتی اقدام نمایند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما