درخت کاج لاوسون یکی از پرطرفدارترین نهال های مخروطی با شاخ و برگ های طلایی و متراکم در طول سال است. این گیاه به دلیل دارا بودن شاخ و برگ متراکم در طراحی فضای سبز و انواع باغچه ها به عنوان یک دیوار، پرچین و حائل قابل استفاده می باشد‌. این درخت از هرس پذیری بالایی برخوردار است. به همین دلیل بیشتر به صورت مته ای و پیچ هرس می شود. قیمت روز عمده کاج لاوسون را باید در سایت های اینترنتی فعال در این عرصه جستجو کرد. این سایت ها قیمت و کیفیت را دو عامل کلیدی در میزان فروش این محصول و همچنین رضایت مندی در بین خریداران را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

قیمت روز عمده انواع کاج لاوسون درجه یک در کشور

جدیدترین لیست قیمت درخت کاج لاوسون

جدیدترین لیست قیمت درخت کاج لاوسونکاج لاوسون برای رشد نیازمند خاکی خوب، زهکشی شده و کمی اسیدی است و در برابر سرما و خشکسالی مقاوم می باشد‌. این درخت در شرایط مطلوب تا 6 متر ارتفاع و 2.5 متر قطر قادر به رشد است.

کاشت کاج لاوسون باید در فضای باز و با آفتاب کامل انجام شود. فضاهای سبز با آفتاب ناقص باعث کاهش تراکم شاخ و برگ و گاها کچلی گیاه می شود.

مراکز عرضه گل و گیاهان زینتی محصولات تولیدی خود را به صورت اینترنتی به معرض نمایش دید همگان گذاشته اند. مرکز خرید کاج لاوسون سعی نموده با ارائه:

  • تحویل در مکان خواسته شده
  • قیمت مناسب
  • امکان سفارش به صورت عمده و جزئی
  • کیفیت بالا

توانسته رضایت مشتریان خود را بدست آورد. همچنین  با استفاده از همکاری کارشناسان در امور پشتیبانی این سایت های آنلاین می توان همه اطلاعات لازم در مورد قیمت انواع کاج و همچنین شرایط نگهداری، هرس و … را دریافت کرد.

آموزش قلمه زنی کاج لاوسون

فصل مناسب برای قلمه زنی کاج لاوسون اواخر آذر الی اواخر بهمن ماه است. خاک مناسب برای قلمه ها باید ترکیبی از یک سوم ماسه به علاوه یک سوم خاک باغچه و یک سوم خاک برگ باشد. آبیاری کاج لاوسون نیز زمانی که خاک خشک شد انجام شود.

آبیاری منظم این گیاه به خصوص در تابستان ضروری است. خاک مرطوب باعث رشد بهتر گیاه می شود. کاج لاوسون هر چه بزرگتر شود نسبت به خشکی خاک مقاوم تر می شود. به همین علت این گیاه در نواحی شمالی کشور شادابی، طراوت و رشد بهتری دارد.

خاک مناسب کاج لاوسون خاک لومی شنی با زهکشی خوب و رطوبت متوسط است.

کاج لاوسون از جمله درختان زیبایی است که می توان با یک برنامه ریزی دقیق رشدی و هرس اصولی و به موقع به یک درختچه بسیار زیبا و منحصر به فرد تبدیل و به راحتی در فضای باز نگهداری کرد.