کاج جز درختان همیشه سبز است. این درختان انواع بسیاری دارند که هر کدام از آنها در شرایط های آب و هوایی خاص خود رشد می کنند. بیشتر این درختان به شرایط آب و هوایی اکثر شهرستان ها مقاوم هستند و همیشه سرسبز هستند. قیمت کاج مطبق درجه یک در جنوب نسبت به سایر درختان و حتی سایر کاج های دیگر بسیار مناسب می باشد. قیمت خرید و فروش انواع این درختان با توجه به ویژگی هایی که خود درخت دارد، انتخاب می شود.

قیمت خرید و فروش انواع کاج مطبق درجه یک در جنوب

روش های نگهداری و محافظت از کاج مطبق

روش های نگهداری و محافظت از کاج مطبقکاج مطبق آپارتمانی یکی دیگر از این نوع درختان می باشد که ببشتر خانم های خانه دار برای زیبایی و قشنگ بودن خانه های خود از این نوع درختان استفاده می کنند. روش های نگهداری و محافظت از کاج مطبق با توجه به شرایط آب و هوایی انتخاب می شود. اگر بخواهیم نگاهی کوتاه و مختصر به این روش ها داشته باشیم به این صورت خواهد بود:

  • نور: نور نباید مستقیم بتابد به این درختان، در تابستان باید از  تابیدن نور مستقیم جلوگیری کنیم، باید زیر نور ملایم آفتاب در پشت پنجره قرار دهیم هرچند این درختان به سایه مقاوم هستند . در فصل هایی از سال از جمله بهار و زمستان باید این درخت را هر هفته یکبار بچرخانیم به سمت آفتاب، اگر نچرخانیم باعث می شود که درخت به سمت آفتاب کج شود.
  • دما: حداقل دمای مناسب برای این گیاهان در زمستان 5 درجه سانتی گراد و حداکثر دمای مناسب در فصل تابستان 15 درجه می باشد، در صورت امکان بهتر است که در تابستان این درخت را بیرون از خانه نگهداری کنیم.
  • آبیاری کاج مطبق:  در فصل تابستان به علت گرمی هوا بهتر است که هر هفته دو بار و در فصل زمستان بین یک هفته تا ده روز یکبار باید این درختان را آبیاری کنیم. همیشه باید خاک آنها را مرطوب نگه داریم و در صورت امکان از آبی استفاده کنیم که بدون املاح یا املاح آن کم باشد.

فروش عمده انواع کاج مطبق در ایران

فروش عمده انواع کاج مطبق در ایران بسیار مناسب می باشد. تولید کنندگان این درختان، محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و به صورت عمده به بازار ها عرضه می کنند. خرید و فروش انواع این کاج ها در تمام شهرستان های کشور ما از نمایندگی های و گل فروشی ها انجام می شود. البته ناگفته نماند که این درختان به صورت آنلاین و اینترنتی هم می توان خریداری کرد. خرید از فروشگاه های اینترنتی کاری بسیار راحت و آسان می باشد که بیشتر این فروشگاه خدمات پس از فروش را در خدمت مشتری های خود قرار می دهند.