خرید شمشاد طلایی درجه یک در بازار امکان پذیر است. این گونه گیاهی دارای برگ هایی  براق چرمی و سبز تیره بوده که از گیاهان رایج در نواحی گرم و مرطوب بوده است. این گیاه در رنگ های مختلفی دیده می شود که هرکدام از آن ها نیازمند شرایط خاص نگهداری هستند. پرورش این گیاه آسان است و به راحتی می تواند در حیاط خانه و آپارتمان به خوبی رشد کند.

فروشگاه خرید و فروش شمشاد طلایی درجه یک در ایران

لیست قیمت انواع شمشاد طلایی در بازار

لیست قیمت انواع شمشاد طلایی در بازاربا توجه به اینکه این نوع از گیاهان دارای انواع مختلفی هستند، همین تنوع سبب شده است که مشتریان زیادی داشته باشد. یکی از این نمونه ها شمشاد طلایی پاکوتاه است که به شکل های متنوعی در بازار دیده می شود. به طور کلی لیست قیمت انواع این گونه گیاهی نشان می دهد که نوع، اندازه، رنگ و … عواملی هستند که در میزان قیمت آن ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

انواع شمشاد طلایی و خریداران آن در سراسر کشور

انواع شمشاد طلایی و خریداران آن در سراسر کشوراکثر ما شمشاد طلایی را از نزدیک دیده ایم و یا آن را در حیاط خانه کاشته ایم. این گونه گیاهی یکی از گیاهان مورد علاقه باغداران است. این گونه گیاهی دارای انواع مختلفی است و به رنگ های متنوعی دیده می شود و بعضی از آن ها در جثه های کوچکتری هم دیده می شود. در این گونه‌ها برگ‌ها ترکیبی از رنگ‌های سبز، زرد و سفید دارند. کاشت شمشاد طلایی در ایران رایج است اما این گونه گیاهی در اصل متعلق به ژاپن است.

همانطور که گفته شد ای گیاه به دلیل تنوع و زیبایی هایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیر و طرفداران زیادی دارد. شمشاد معمولی و شمشاد توپی نمونه هایی از این گونه گیاهی است.

مناسب ترین زمان برای کاشت و تکثیر شمشاد طلایی در کشور

مناسب ترین زمان برای کاشت و تکثیر شمشاد طلایی در کشوراین گونه گیاهی نیاز به مراقبت و نگه داری دارد. شرایط نگهداری آن به این شکل است که به مكان آفتابی یا نیمه سایه نیاز دارد  و حداقل دمای قابل تحمل آن ۵ درجه سانتی گراد است.
آبیاری شمشاد طلایی باید بطور منظم انجام شود و خاک گیاه بهتر است قبل از آبیاری مجدد مرطوب باشد می‌توان به میزان ۵ گرم در لیتر، هر دو هفته یکبار، از اردیبهشت تا شهریور به این گیاه کود داد.

شمشاد درختی همیشه سبز است که توسط باران تغذیه می شود. محدوده کاشت شمشاد
در ایران نیز مناطق وسیعی از استان های گیلان، مازندران و گرگان می باشد که
در آنها بارندگی زیاد است.

عرضه انبوه شمشاد طلایی در تهران

عرضه انبوه شمشاد طلایی در تهراندر تهران این گونه گیاهی به صورت انبوه عرضه می شود. قیمت شمشاد طلایی وابسته به نوع آن و همچنین اندازه آن است. این گونه گیاهی با رشد سریعی که دارد می تواند به صورت تزئینی در فضای سبز شهر ها استفاده شود.