مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم و خرید و فروش کاج لاوسون در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

مناسب ترین راه برای پرورش کاج لاوسونخرید کاج لاوسون از مراکز معتبر

کاج دارای انواع مختلفی است که یکی از انواع زیبای آن که دارای رگه هایی طلایی  و بسیار جذابی است، کاج لاوسون می باشد. خرید و فروش کاج لاوسون در شرکت های عرضه کننده گل و گیاه، گلخانه ها و سایت های معتبر با قیمت مناسب صورت می گیرد. در ادامه مطلب از مناسب ترین راه پرورش آن و مراکز خرید معتبر به بحث و بررسی خواهیم پرداخت.

عرضه مستقیم و خرید و فروش کاج لاوسون در تهران

مناسب ترین راه برای پرورش کاج لاوسون

مناسب ترین راه برای پرورش کاج لاوسوناین گیاه زیبا به روش های مختلفی مانند: پیوند زدن، کاشت بذر و قلمه زدن تکثیر می شود که بیشتر افراد آن را با قلمه زدن تکثیر می کنند و بهترین زمان اوایل فصل پاییز می باشد، خاک مناسب آن ترکیبی ازخاک برگ،خاک رس و ماسه ریز است.

برای نتیجه بهتر معمولا از هورمون های ریشه زا برای قلمه استفاده می کنند و تا ریشه زدن باید هر روز آبیاری انجام شود و خاک هم مرطوب باشد. بعد از ۵ الی ۶ ماه قلمه ها ریشه زده و در اوایل بهار می توانید آن را داخل گلدان بزرگ تر بکارید. اگر در کاشت کاج لاوسون شرایط لازم را رعایت کنید حتما بعد از چند ماه دارای کاجی زیبا و چشم نواز خواهید شد.

درخت کاج لاوسون دارای برگ های مخروطی و سوزنی بوده و شاخه های متراکمی دارد. بیشترین تولید آن در شمال کشور است که در فضای سبز، پارک ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرد و در شرایط آب و هوایی استان های شمالی به خوبی رشد و نمو می کند.

خرید کاج لاوسون از مراکز معتبر

خرید کاج لاوسون از مراکز معتبربرای خرید آن می توانید به گلخانه ها، شرکت های تولیدی گل و گیاه یا فروشگاه های اینترنتی مراجعه نمایید و آن را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. امروزه خرید اینترنتی رونق زیادی پیدا کرده است و به دلیل به روز بودن و ایجاد امکانات مناسب برای خرید، بسیاری از مشتریان این فروشگاه ها را برای خرید کردن انتخاب می کنند.

برای خرید کاج لاوسون می توانید با ورود به سایت و انتخاب آن بعد از ثبت کردن سفارش، به نشانی شما ارسال می شود و این مراکز مزایایی از جمله: صرفه جویی در هزینه ایاب و ذهاب، امکان مشاوره، تسریع در خرید و غیره را به همراه دارد که مشتریان استقبال خوبی می کنند.

کاج انواع گوناگونی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • کاج نوئل
  • کاج طلایی
  • کاج مطبق
  • کاج لاوسون
  • کاج پیوندی
  • کاجاشکی و غیره

که هر کدام دارای خصوصیات و مشخصات خاصی هستند که از نمونه مطبق آن در آپارتمان ها استفاده زیادی دارد و بسیار زیبا و جذاب است و با مراقبت و نگهداری صحیح به خوبی رشد می کند.

حسن عباس مفرد

من در حوزه گلخونه مشغول به کار هستم

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید