کاج دارای انواع مختلفی است که یکی از انواع زیبای آن که دارای رگه هایی طلایی  و بسیار جذابی است، کاج لاوسون می باشد. خرید و فروش کاج لاوسون در شرکت های عرضه کننده گل و گیاه، گلخانه ها و سایت های معتبر با قیمت مناسب صورت می گیرد. در ادامه مطلب از مناسب ترین راه پرورش آن و مراکز خرید معتبر به بحث و بررسی خواهیم پرداخت.

عرضه مستقیم و خرید و فروش کاج لاوسون در تهران

مناسب ترین راه برای پرورش کاج لاوسون

مناسب ترین راه برای پرورش کاج لاوسوناین گیاه زیبا به روش های مختلفی مانند: پیوند زدن، کاشت بذر و قلمه زدن تکثیر می شود که بیشتر افراد آن را با قلمه زدن تکثیر می کنند و بهترین زمان اوایل فصل پاییز می باشد، خاک مناسب آن ترکیبی ازخاک برگ،خاک رس و ماسه ریز است.

برای نتیجه بهتر معمولا از هورمون های ریشه زا برای قلمه استفاده می کنند و تا ریشه زدن باید هر روز آبیاری انجام شود و خاک هم مرطوب باشد. بعد از 5 الی 6 ماه قلمه ها ریشه زده و در اوایل بهار می توانید آن را داخل گلدان بزرگ تر بکارید. اگر در کاشت کاج لاوسون شرایط لازم را رعایت کنید حتما بعد از چند ماه دارای کاجی زیبا و چشم نواز خواهید شد.

درخت کاج لاوسون دارای برگ های مخروطی و سوزنی بوده و شاخه های متراکمی دارد. بیشترین تولید آن در شمال کشور است که در فضای سبز، پارک ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرد و در شرایط آب و هوایی استان های شمالی به خوبی رشد و نمو می کند.

خرید کاج لاوسون از مراکز معتبر

خرید کاج لاوسون از مراکز معتبربرای خرید آن می توانید به گلخانه ها، شرکت های تولیدی گل و گیاه یا فروشگاه های اینترنتی مراجعه نمایید و آن را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. امروزه خرید اینترنتی رونق زیادی پیدا کرده است و به دلیل به روز بودن و ایجاد امکانات مناسب برای خرید، بسیاری از مشتریان این فروشگاه ها را برای خرید کردن انتخاب می کنند.

برای خرید کاج لاوسون می توانید با ورود به سایت و انتخاب آن بعد از ثبت کردن سفارش، به نشانی شما ارسال می شود و این مراکز مزایایی از جمله: صرفه جویی در هزینه ایاب و ذهاب، امکان مشاوره، تسریع در خرید و غیره را به همراه دارد که مشتریان استقبال خوبی می کنند.

کاج انواع گوناگونی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • کاج نوئل
  • کاج طلایی
  • کاج مطبق
  • کاج لاوسون
  • کاج پیوندی
  • کاجاشکی و غیره

که هر کدام دارای خصوصیات و مشخصات خاصی هستند که از نمونه مطبق آن در آپارتمان ها استفاده زیادی دارد و بسیار زیبا و جذاب است و با مراقبت و نگهداری صحیح به خوبی رشد می کند.