خرید یاس هلندی با قیمت عمده از طریق مراکز تولیدی، آماده فروش است.

خرید یاس هلندی از مرکز تولیدی شمال کشور و ارسال به شهر های تهران کرج مشهد اصفهان و تبریز به صورت مستقیم.
شما هم اکنون می توانید از لیست قیمت فروش و خرید یاس هلندی به صورت عمده در تمامی سایز ها آگاهی یابید.

یاس هلندی

خرید یاس هلندی

یاس هلندی در دنیا با نام علمی Texanum Japanese Privet شناخته می شود. این گیاه زینتی برخلاف نام اروپایی که دارد بومی کشور ژاپن می باشد.
برگ های این گونه از یاس بسیار براق بوده و از نظر شکل هندسی به صورت بیضی شکل می باشد.
یاس هلندی در اواسط فصل بهار گلدهی میکند که گلهای آن نیز به شکل خوشه های سفید رنگ است.
یاس های هلندی که ما در بسیاری از نقاط مشاهده می کنیم در اکثر موارد توسط باغبانان مورد هرس سالانه قرار گرفته اند. و همین امر سبب می گردد تا رشد آن کنترل گردد.
بدیهی است در صورتی که اگر یاس هلندی را هرس نکنیم ارتفاع این گیاه بعد از چند سال به راحتی به 20 تا 30 متر هم خواهد رسید.

یاس هلندی در ایران

خرید یاس هلندی

از چند دهه قبل تا کنون با گسترش شهر سازی در ایران و به زیر سیمان رفتن مساحت بخش های بزرگی از شهر های کشور، مردم و مسئولین نسبت به احیای فضای سبز شهری و محیط زندگی اقدامات در خور توجهی را انجام داده اند.
سازگاری با تمامی آب و هوا های جغرافیای ایران، مقاومت در برابر کم آبی و از همه مهمتر بدون خزان بودن یاس هلندی موجب محبوبیت این گیاه شده است.
بسیاری از طراحان فضای سبز با علم به این موضوع اقدام به خرید یاس هلندی می کنند زیرا به خوبی می دانند که این گیاه در تمام طول سال همیشه سبز خواهند ماند.
از طرف دیگر سرعت بسیار مناسب در رشد و نمو هم می تواند دلیل دیگری برای رونق خرید یاس هلندی باشد.

تولید عمده یاس هلندی

خرید یاس هلندی

با توجه به نیاز بازار گل و گیاهان زینتی ایران نسبت به خرید یاس هلندی تولید کننده گان اقدام به پرورش این گیاه در تمام سایز ها طبق سلیقه مشتریان می کنند.
در اینجا لازم دانستیم تا در ادامه همین مطلب نحوه تکثیر و پرورش یاس هلندی را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.

 1. فصل شروع قلمه زنی:
  هرچند که باغبان های حرفه ای قادر هستند گیاه یاس هلندی را در تمام طول سال تکثیر کنند اما بهترین زمان برای انجام این کار از اواسط مهر ماه تا پایان آبان ماه می باشد.
 2. نوع قلمه:
  هرچند که گیاه یاس هلندی را از طریق بذر نیز می توان تکثیر نمود اما تجربه ثابت کرده که قلمه ها می توانند گیاه قوی تر و سالم تری را به وجود بیاورند.
  به همین سبب تمام توضیحات ما بر اساس تکثیر به روش قلمه زنی می باشد.
  قلمه ها می بایست از ساقه های بالغ و چوب دار تهیه شوند که بهتر است طول آنها بین 10 تا 15 سانتی متر باشد.
  در انتخاب شاخه های قلمه می بایست دقت نمود تا جوانه های تازه در این میان وجود نداشته باشند زیرا قدرت مناسب برای ادامه رشد را ندارند. از طرف دیگر شاخه های بسیار ضخیم نیز به عنوان قلمه مناسب نیستند.
 3. خاک:
  به دلیل اینکه قلمه ها بتوانند جهت ریشه زایی بهتر در معرض هوا قرار بگیرند بهتر است تا از ماسه برای انجام این کار استفاده شود.
  از مزایای نشا کردن قلمه یاس هلندی در ماسه این است که با هر بار آبیاری فضا های خالی بین ماسه پر نمی گردد.
 4. بستر کشت:
  این مورد بیشتر مربوط به سلیقه تولید کننده می باشد زیرا برخی در گلدان های سایز 3 و 4 قلمه ها را نشا می کنند و برخی دیگر این کار را در خزانه، فقط باید این موضوع را در نظر داشت که بستر کشت قلمه ها باید همواره دارای زهکشی مناسبی باشد.
 5. آبیاری نشا ها:
  به دلیل اینکه نشا ها در ابتدای امر فاقد ریشه هستند و از طرف دیگر بستر کشت نیز دارای زهکشی بسیار مناسبی است پس می بایست روزانه حد اقل یک بار نسبت به آبیاری اقدام نمود.
 6. زمان برداشت نشا:
  بهترین زمان جدا سازی نشا ها از خزانه از اواسط فروردین ماه تا اواخر اردیبهشت می باشد.
 7. پرورش یاس هلندی به سلیقه مشتری:
  امروزه طراحان فضای سز به عناوین مختلف نسبت به خرید یاس هلندی اقدام می کنند و به سبب آن تولید کننده گان نیز این گیاه را در سایز های مختلف و اشکال گوناگون می آرایند.
 8. نگهداری در حین پرورش:
  یاس هلندی در طول پرورش نیاز به مراقبت ویژه ای دارد که باغبان ها با دقت فراوان و مراقبت های مکرر نسبت به تامین نیازهای گیاه توجه می نمایند.
  آبیاری منظم، کود دهی شیمیایی و حیوانی و همچنین هرس ماهانه از مهمترین اقدامات برای تولید بهترین کیفیت محصول می باشد.
 9. خرید یاس هلندی توسط مشتری:
  در بازار گل و گیاهان زینتی شمال کشور خرید یاس هلندی در سایز های سطل 7، 10، 12، نیمه، زباله، و تمام سایز های جعبه ای، خرید یاس هلندی صورت می پذیرد.
  لازم به ذکر است که هرکدام از سایز گلدان های بالا می تواند دارای چندین سایز گیاه نیز با سلیقه تولید کننده داشته باشد.

نیازمندی های یاس هلندی

خرید یاس هلندی

لازم است تا مشتریان عزیز پس از خرید یاس هلندی نسبت به نحوه نگهداری این گیاه زینتی آگاهی کامل داشته باشند.
به همین منظور با ما همراه باشید تا در ادامه مهمترین نکات پرورش و نگهداری را پس از خرید یاس هلندی با هم مرور کنیم:

 • نور:
  یاس هلندی جزو گیاهانی است که هم در برابر نور مستقیم خورشید و هم در نور غیر مستقیم خورشید قادر به رشد می باشد با این تفاوت که در نور مستقیم گیاه عریض تر و ساقه های کلفت تری خواهد داشت اما در نور غیر مستقیم خورشید طول ساقه ها در حین رشد بلند تر و رنگ برگ هایش نیز براق تر خواهد بود.
  با این تفسیر بهترین حالت نور می تواند حداقل 2 ساعت نور مستقیم و یا حداقل 4 ساعت نور غیر مستقیم باشد.
  این گیاه در خصوص حد اکثر مدت زمان نور محدودیتی ندارد.
 • آبیاری:
  پس از خرید یاس هلندی آبیاری نیز یکی از مهمترین فاکتور های نگهداری یاس هلندی می باشد که در ادامه به صورت تخصصی و جزء به جزء به آن خواهیم پرداخت:
 1. یاس هلندی در فصل زمستان در گلدان باشد:
  در این حالت به دلیل محدودیت خاک باید دقت بیشتری برای آبیاری انجام داد اما بخاطر سرد بودن هوا میزان تبخیر آب کم می باشد به همین سبب هر هفته دو تا سه بار آبیاری کفایت می کند.
 2. یاس هلندی در فصل تابستان در گلدان باشد:
  بیشترین میزان آبیاری در این حالت می باشد زیرا از یک طرف محدودیت ریشه و خاک در گلدان و از طرف دیگر گرمای هوا موجب تبخیر بیش از حد آب گیاه خواهد شد پس بنابر این روزانه یک بار و گاهی اوقات روزانه دوبار نسبت به آبیاری اقدام کنید.
 3. یاس هلندی در فصل زمستان در باغچه باشد:
  کمترین میزان آبیاری بعد از خرید یاس هلندی در این حالت می باشد چون ریشه های یاس هلندی با خاک باغچه در تماس است و میزان تبخیر آب باغچه به دلیل سردی هوا بسیار پائین می باشد.
  در این حالت در صورت نیاز هفته ای یک بار آبیاری نیاز است.
 4. یاس هلندی در فصل تابستان در باغچه باشد:
  هرچند که در این حالت به دلیل گرمای هوا میزان تبخیر آب زیاد است اما بخاطر ینکه پس از هر بار آبیاری باغچه آبهای اضافی را به صورت رطوبت در خود حفظ میکند، یک حاشیه امنی را برای یاس هلندی ایجاد خواهد کرد.
  در این حالت بهتر است هر هفته بین 3 تا 5 بار گیاه را آبیاری نمود.
 • خاک:
  یاس هلندی جزو محدود گیاهانی است که می تواند در خاک تمامی مناطق ایران کاشته شود. اما اگر شما می خواهید این گیاه با بهترین نوع خاک به رشد خود ادامه دهد می توانید از ترکیب ماسه و ورمی کمپوست به همراه خاک برگ استفاده نمائید.
 • هرس:
  هرس کردن نیز یکی از اصول پرورش دادن گیاه است که می توانید بعد از خرید یاس هلندی همواره آن را زیبا سازی کنید.
  برای این منظور می توانید در طول فصول گرم سال و در طول مدت رشد گیاه ماهانه یک بار این کار را انجام دهید.
  ( بهتر است برای انجام هرس کردن از یک باغبان کمک بگیرید )
 • کود:
  هرچند که یاس هلندی بدون کود نیز رشد بسیار خوبی از خود نشان می دهد اما اگر شما مایل به کود دهی هستید می توانید از کود حیوانی گاوی خشک شده استفاده نمائید.
  همچنین کود شیمیایی اوره نیز میتواند محرک رشد خوبی برای یاس هلندی در فصل بهار باشد.
  ( فقط دقت نمائید از کود اوره به میزان زیاد استفاده نکنید و پس از کود دهی اوره، به مدت یک ماه هر روز گیاه را آبیاری نمائید )

کاربرد های یاس هلندی

خرید یاس هلندی

شاید شما به منظور یک کار خاص اقدام به خرید یاس هلندی کرده باشید اما لازم به ذکر است که طراحان فضای سبز میتوانند با خرید یاس هلندی به عناوین مختلف در محیط زندگی بهره بگیرند.
با ما همراه باشید تا در ادامه برخی از مهمترین کاربرد های یاس هلندی را برشماریم:

 • ساخت دیوار سبز طبیعی:
  از آنجایی که یاس هلندی گیاهی بدون خزان و همیشه سبز می باشد به همین منظور طراحان فضای سبز از این گیاه به راحتی می توانند به عنوان پوشش دیوار سبز بهره بگیرند. از طرفی دیگر یاس هلندی قابلیت هرس پذیری بسیار خوبی داشته و این امر اهمیت موضوع را دو چندان می کند.
 • استفاده به عنوان تک درخت:
  در بسیاری از موارد طراحان فضای سبز از یاس هلندی به صورت تک درخت و نمادین بهره می گیرند.
 • جلوگیری از رانش زمین:
  یاس هلندی به دلیل داشتن سرعت رشد بسیار مناسب، دارای ریشه هایی قوی نیز می باشد به همین جهت با کاشتن این گیاه در زمین های رانشی می توان موجب ثبات و تحکیم خاک گردید.
 • تصفیه آلودگی های هوا:
  از دیگر عواملی که توانسته است بازار خرید یاس هلندی را در شهر های صنعتی رونق بخشد قدرت جذب آلودگی های هوا توسط این گیاه می باشد.
  یاس هلندی با سرعت رشدی که دارد قابلیت فتوسنتز بالایی داشته که این امر سبب می شود بسیاری از آلودگی های موجود در هوا را به خود جذب کند.

قیمت فروش یاس هلندی

خرید یاس هلندی

در مبادی تولیدی عوامل بسیار زیادی وجود دارند که بر قیمت خرید یاس هلندی تاثیر مستقیم می گذارند.
از جمله می توان به نکات زیر اشاره کرد:

 • هزینه تولید و یا خرید نشا یاس هلندی توسط پرورش دهندگان
 • هزینه خرید خاک
 • قیمت تمام شده گلدان
 • دست مزد باغبان 
 • قیمت تمام شده کود و سم
 • هزینه ارسال بار

البته باید خاطر نشان کرد که عوامل بسیار زیادی می تواند بر قیمت خرید یاس هلندی تاثیر گذار باشد که ما در قسمت بالا تنها به بخش کوچکی از مهمترین عوامل اشاره کردیم.
جدای از تمام این بحث ها در ادامه باید به عنوان کلیدی ترین عامل گرانی در بازار خرید یاس هلندی حضور واسطه ها و سودا گران در این عرضه است که عموما بین 2 تا 3 برابر قیمت تولید، برای خود سود در نظر می گیرند.

بازار یاس هلندی

خرید یاس هلندی

بازار خرید یاس هلندی را می توان در بسیاری از کلان شهر های ایران یافت. اما اگر شما به عنوان مشتری خواهان خرید از تولید کننده هستید می بایست این محصول را در شمال کشور بیابید.
تولید کننده گان شمال کشور با تکثیر سالانه صدها هزار گلدان یاس هلندی همواره جوابگوی نیاز بازار های داخلی و خارجی بوده اند.
صاحبان نمایشگاه ها و غرفه های گل و گیاهان زینتی هم در طول سال پس از ثبت فروش محصولات به مشتریان، اقدام به خرید یاس هلندی از شمال کشور می کنند تا بتوانند نیاز بازار به خرید یاس هلندی را تامین کنند.

خرید یاس هلندی

خرید یاس هلندی

اگر شما نیز تمایل به خرید یاس هلندی دارید می توانید هم اکنون از طریق تماس با مشاوران ما از آخرین اخبار مربوط به قیمت تولیدی آگاه گردید.
مشاوران ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان درخصوص نحوه خرید یاس هلندی به صورت اینترنتی و ارسال بار به مقصد شما می باشند.
سوالاتی از قبیل سایز گلدان، سایز گیاه، ارتفاع، کیفیت گیاه و نحوه ارسال بار همواره از سوی مشتریان پرسیده می شود.
به همین منظور ما در تمام طول همکاری سعی بر آن داریم تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمائیم.

 

یقینا چند دقیقه مشاوره درخصوص خرید یاس هلندی برابر است با دریافت چند سال تجربه

3

  • عرض سلام و وقت بخیر آقای صانعی
   جهت انجام مشاوره و خرید می توانید با شماره 09112976026 تماس بگیرید
   با تشکر از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما