تولید کننده انواع کاج لاوسون با کیفیت در تهران

یکی از گونه های کاج که بسیار زیبا و جذاب است کاج لاوسون می باشد که در بهار و تابستان برگ هایی سبز و در زمستان طلایی و زرد دارد. تولید و فروش انواع کاج لاوسون با بهترین کیفیت در تهران انجام می شود. در ادامه مطلب از میزان آبیاری انواع آن و فروش عمده کاج لاوسون به بحث و بررسی خواهیم پرداخت.

تولید کننده انواع کاج لاوسون با کیفیت در تهران

میزان آبیاری انواع کاج لاوسون در خانه

این گیاه در سال اول کاشت به آبیاری منظمی نیاز دارد و بعد از آن هفته ای دو بار باید آبیاری شود.. قبل از کاشت در گلدان نیز باید خاک گلدان مرطوب باشد. شیوه های نگهداری و کاشت کاج لاوسون به شما کمک می کند تا درختی شاداب تر و زیباتری داشته باشید. خاک مرطوب باعث رشد بهتر و سریعتر آن می شود و این گیاه هر چه بزرگتر می شود نسبت به خشکی مقاوم تر می گردد و در مناطق شمالی کشور به خوبی رشد می کند.

به روزی 6 ساعت نور خورشید نیاز دارد و خاک مناسب آن خاک شنی، لومی و با زهکشی خوب و رطوبت متوسط می باشد. برای کاشتن در گلدان خاک ترکیبی خاک برگ، شن شسته، خاک باغچه نیازمند است. برای قلمه زدن باید به نسبت مساوی مخلوطی از خاک برگ، ماسه دانه ریز و خاک جنگلی باشد.

قبل از کاشت آن به باغچه باید خاک مرطوب بوده و  و به همراه کمپوست و خاک باغچه آن را کاشته و سبس آبیاری کاج لاوسون را انجام دهید. فصل مناسب برای قلمه زدن اواخر فصل پاییز است.

انواع درخت کاج عبارت است از:

  • کاج مطبق
  • کاج نوئل
  • کاج لاوسون
  • کاج زرد و غیره

صمغ این درخت دارای خواص فراوانی از جمله: بهبود دردهای عصبی و سیاتیکی، درمان عفونت گلو و ریه و همچنین دانه آن برای کاهش کلسترول خون، کاهش وزن، سلامت قلب و غیره دارد.

فروش عمده کاج لاوسون

فروش انواع آن در شرکت های تولید گل و گیاه با قیمت مناسب انجام می شود که در خرید و فروش هایی که به طور کلی صورت می گیرد، قیمت پایین و مقرون به صرفه است و دو طرف معامله سود خوبی می برند و مشتری بیشتری جذب می شود.

همچنین بسیاری از فروشگاه های اینترنتی آن را با بهترین کیفیت عرضه می کنند که با ورود به سایت و انتخاب و ثبت سفارش، به آدرس شما ارسال می گردد که خرید غیر حضوری دارای مزایایی از قبیل: صرفه جویی در وقت و هزینه ایاب و ذهاب، امکان مشاوره گرفتن، خدمات بیست و چهار ساعته، تسریع خرید و غیره می باشد که این مراکز با فراهم کردن شرایط ایده آل و مطلوب برای خرید مشتریان، بسیاری از افراد آنها را برای خرید انتخاب می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما