کاج درختی است همیشه سرسبز که نسبت به شرایط آب و هوایی در فصل های مختلف سال دچار تغییرات چندانی نمی شود و همین امر باعث شده که طرفدار های زیادی پیدا کند. اگر بخواهیم ابن درختان را با ارزانترین قیمت دریافت کنیم می توانیم از فروشگاه های کاج مطبق فروش عمده تهیه کنیم. کاج مطبق آپارتمانی نوعی از این درختان است که در خانه ها برای تزئین مورد استفاده قرار می گیرد.ارزان ترین قیمت کاج مطبق به صورت فروش عمده

مناسب ترین زمان برای کاشت و تکثیر کاج مطبق

مناسب ترین زمان برای کاشت و تکثیر کاج مطبق  از آنجا که کاج مطبق در فصل گرما بیشترین رشد را دارد بهترین زمان برای رشد این گیاه در فصل تابستان توصیه میشود.

این گیاه مناسب مناطق گرم و خشک نمی باشد و برای تکثیر آن روش قلمه زنی کارآمدتر از روش کاشت بذر میباشد چرا که در روش کاشت بذر شاخه بیمار و نامنظم رشد میکند.

برای آبیاری آن در فصل زمستان هر هفت الی ده روز و در تابستان هفته ای دو بار  کفایت می کند و همچنین خاک آنرا باید همیشه مرطوب نگه داشت، در مرطوب نگهداشتن آن نباید افراط و تفریط کرد چرا که اگر خاک آن خیس و غرق آب شود برگ آن زرد شده و میریزد و در صورت خشکی کشیدن برگها سوخته و خشکی برگها را به دنبال دارد.

ترجیهاً از خاک کمپوست سبک برای رشد این گیاه استفاده کنید، از انواع مختلف کاج مطبق میتوان به کاج مطبق کوکی ئی که در اکثر موارد شاخه های این گیاه طبقه ای هستند،کاج مطبق کونینگهام که به داشتن برگهای پهن و تیغ دار خود معروف است ،کاج مطبق هتروفیلا که دارای برگهای سبز روشن که اگر در شرایط خوب نگهداری شود طول آن به 50 متر میرسد ، کاج بلند اکسلسا و همچنین کاج مطبق مینیاتوری که دارای سایز کوچک ولی بسیار زیبا می باشد.

خرید وفروش عمده انواع کاج مطبق با قیمت مناسب

اگر قصد خرید عمده این گیاه را دارید می توانید با مراجعه به نمایندگی های مرکزی کاج مطبق فروش عمده و سایتهای آنلاین به هدف خود برسید، این مراکز خرید به دلیل دارا بودن تنوع در گیاهان و نازلترین قیمت ها تاثیر بسزایی در سودآوری شما دارد، خوشبختانه به دلیل سایتها و نمایندگی های فروش گوناگون شما میتوانید با یک جستجو و بررسی اجمالی به قیمت مورد نظر و مطلوب دستیابی پیدا کنید.

از جمله سایتهای شناخته شده که فروش این گیاه را در اختیار دارد میتوان به سایت های رازقی و نیاز روز اشاره کرد،قیمت این کاج در بازار گل و گیاه در سایزهای کوچک،متوسط و بزرگ تفاوت های چشمگیری دارد

به دلیل اینکه این کاج بیشتر در مناطق شمالی رشد می کند اکثر مراکز فروش عمده و پرورش این گیاه در شهرهای شمالی کشور می باشد.